Přínosy pro cestovky

Atlas CK neslouží pouze veřejnosti k tomu, aby si lidé našli na internetu cestovní kancelář nebo cestovní agenturu, ale náš server si klade za cíl pomoci také cestovkám v jejich podnikání na internetu.

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti vývoje internetových řešení, internetového marketingu, ale také přímo zkušenosti s cestovním ruchem bychom rádi mimo jiné zúročili právě v rámci tohoto katalogu.

Zápis do katalogu

Zápis do katalogu cestovek je ZDARMA.

Dotazníky spokojenosti

Cestovním kancelářím a agenturám nabízíme (v základní verzi rovněž ZDARMA) službu Dotazníky spokojenosti. Tato služba je v oblasti cestovního ruchu na českém internetu ojedinělá. Funguje podobně jako hodnocení e-shopů na serveru Heuréka. Díky této službě můžete mít skvělý detailní přehled o spokojenosti Vašich klientů s Vašimi službami. Zdarma máte k dispozici reakce Vašich klientů na Vámi poskytované služby, které můžete využít dále ve svém podnikání.

Zpravodaj

Cestovkám zaregistrovaným do našeho katalogu budeme pravidelně posílat náš zpravodaj, ve kterém budou vycházet nejen aktuální zajímavé informace, které se dějí na českém či světovém internetu v souvislosti s cestovním ruchem, ale zároveň máme připravenou sérií článků z oblasti Internetové marketingu – dovíte se, kde a jak efektivně inzerovat, na co si dát pozor při tvorbě Vašich www stránek, jak proměnit větší část návštěvníků stránek na zákazníky, kteří si u Vás objednají zájezd, proč být nebo nebýt na Facebooku a další zajímavé informace, za které se běžně platí specializovaným firmám nemalé peníze.

Další služby

Chystáme rovněž některé SEO služby speciálně zaměřené na cestovky, které budou v základním rozsahu rovněž poskytovány zdarma – například sledování pozic Vašich www stránek ve vyhledávačích apod.

Naším cílem je Vám pomoci při Vašem podnikání na internetu – tedy v oblasti, která se dynamicky mění a je tedy složité sledovat trendy, umět porovnat nabídky firem, které Vám služby v oblasti internetu nabízí a umožnit Vám si správně vybrat toho dodavatele a ty služby, které budou pro Vás tím správným přínosem tak, abyste nebyli průkopníky slepých uliček, ale dokázali vytěžit maximum.

Pokud Vás cokoliv konkrétního v oblasti spojení cestovního ruchu a internetu zajímá, uvítali byste informace nebo konkrétní služby, které v této oblasti na českém internetu postrádáte, neváhejte se na nás obrátit se svými podněty, nápady, za které předem děkujeme. Pište na adresu info@atlasck.cz

TOPlist