O nás

Provozovatelem serveru Atlas CK – katalog cestovních kanceláří a agentur je firma STOVKA SOFTWARE, s.r.o. – jeden z předních dodavatelů rezervačních systémů pro cestovní kanceláře v ČR.

Náš tým se skládá z odborníků, kteří se zabývají vývojem internetových řešení, internetovým marketingem, optimalizací www stránek již od roku 1997. Tyto své zkušenosti a také dlouholeté zkušenosti s cestovním ruchem se snažíme promítnout do naší práce nejen při vývoji rezervačního systému STOVKA, ale také v rámci dalších služeb pro cestovní kanceláře a cestovní agentury – včetně tohoto katalogu cestovek.

Chceme, aby Atlas CK byl pomocníkem pro lidi, kteří se rozhodnou jet na dovolenou a chtějí si vybrat cestovní kancelář či agenturu, u které budou mít jistotu kvality služeb a jistotu, že cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.

Chceme, aby Atlas CK byl zároveň cenným pomocníkem pro cestovky, kterým v rámci tohoto projektu chceme nabídnout služby, které pomohou zvýšit využití internetu v cestovní kanceláři či agentuře zkvalitněním služeb pro své klienty, lepší komunikací s klienty nebo zvýšením návštěvnosti www stránek cestovky a zvýšením počtu objednávek z internetu.

TOPlist